Osiągnięcia

Wyniki regat:

1995 

  • Srebrny medalista Mistrzostw Polski w kl.420

  • Uczestnik Mistrzostw Europy w kl.420


1996 - 97

  • Uczestnik Mistrzostw Świata i Europy.

  • Brązowy medalista Meczowych Mistrzostw Polski w kl.470

     

1998

  • Meczowy Mistrz Polski w kl.470

  • Wicemistrz Polski w kl.470

  • XII na Mistrzostwach Świata Juniorów


1999

  • Meczowy Mistrz Polski w kl.470

  • Wicemistrz Polski w kl.470

  • IV na Mistrzostwach Świata Juniorów

  • VI na Mistrzostwach Europy Juniorów

  • Reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy Seniorów

  • Członek Kadry Olimpijskiej Ateny 2004

2000

  • III miejsce na Akademickich Mistrzostwach Świata

  • Mistrz Europy Juniorów

  • V miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów

  • Mistrz Polski Juniorów

  • Wicemistrz Polski Seniorów

  • Meczowy Mistrz Polski Seniorów i Juniorów

  • I miejsce w Pucharze Polski

  • Członek Kadry Olimpijskiej Ateny 2004

2001

  • Starty w załodze MK CAFE Sailing Team:

  • IX miejsce w światowym rankingu.

2002

  • Starty w załodze MK CAFE Sailing Team:

  • V miejsce w Mistrzostwach Europy

  • I miejsce w regatach II grade w Geteborgu

  • V miejsce w regatach I grade (Lake Constance)

  • I miejsce w regatach I grade w Helsinkach

  •  II miejsce w regatach II grade w Sunswald

  • IV miejsce w regatach I grade w Rawenie

  • I miejsce w regatach I grade (Yava Trofy)

  • VI miejsce w światowym rankingu.

  • Mistrzostwo Świata w Match Rancingu:

  • Pierwsze Miejsce w Pucharze Świata

  • IV miejsce Bermuda Gold Cup ( I grade)

2004

  • I miejsce Marsylia (I grade)

  • II miejsce  Rimini  (I grade)

  • II miejsce  Mistrzostwa Świata w Match Racingu 

  • I miejsce Brazylia (I grade)

2005

  • I miejsce  Palmavella Y3k Wally

  • II miejsce Zegna Trophy Y3K Wally

  • I miejsce Maxi Yacht Rolex Cup Y3K Wally

2006

  • I miejsce Palmavela Y3K Wally

  • VI miejsce Portugal Match Race ( I Grade)

  • IV miejsce Maxi Yacht Rolex Cup Y3K Wally

  • trymer żagli przednich w China Team America’s Cup w pierwszym składzie

2007

  • China Team 32 edycja Pucharu Ameryki trymer żagli

  • I miejsce Super Yacht Cup Palma Wally Y3k

  • V miejsce mistrzostwa Europy w Match Racingu